Profesjonalne serwisy internetowe

Add to Favourites
Contact
Phone: 69..........show
Added 2017-08-23 20:11:18

Description

Chcesz mieć własną stronę internetową?

A może potrzebujesz administracji lub poprawek na obecnej stronie? To właśnie moja pasja. Czuję się w tym jak ryba w wodzie:-)

Będzie nowocześnie i profesjonalnie ;-) Chcesz wyróżnić się profesjonalną i bardzo nowoczesną wizytówką internetową jaką jest Twoja strona internetowa?

Zadzwoń do mnie lub napisz, wycena projektu jak i przykłady graficzne pasujące do branży Twojej strony całkowicie bezpłatne.
Oferuję Tobie również pełen pakiet usług (projekt strony internetowej, domena, serwer, administracja już istniejącymi serwisami - stała współpraca, wizytówki, banery, ulotki).

Jeśli jesteś zainteresowany/a takim pełnym pakietem proszę o taką informację podczas Naszego kontaktu, a wtedy warunki Naszej współpracy będą korzystniejsze. Jesteś traktowany zawsze indywidualnie.
Współpracuję z wieloma firmami na terenie całej Polski. Miejsce Twojej firmy nie ma dla mnie znaczenia.

10 LETNIE DOŚWIADCZENIE ZAWSZE PODPOWIADA MI, ŻE LICZY SIĘ SUKCES I ZADOWOLENIE KLIENTA, ŻE MOŻE WYRÓŻNIĆ SIĘ SWOIM SERWISEM INTERNETOWYM NA TLE OGROMNEJ KONKURENCJI.

>> PROJEKTUJĘ:

  • Strony internetowe
  • Sklepy internetowe
  • Fora
  • Grafikę (ulotki, banery reklamowe, papier firmowy, wizytówki)

>> STRONA WYKONANA PRZEZE MNIE BĘDZIE: Stworzona w taki sposób aby potencjalny zainteresowany mógł dotrzeć bez problemu do istotnych informacji. Posiadała szatę graficzną doskonale dopasowaną do Twojej branży. Zaprojektowana zgodnie z wszelkimi standardami aby działała bezproblemowo. Stworzona w sposób umożliwiający wszelkie zmiany i rozbudowę strony. Posiadała system CMS (zarządzanie całą treścią strony bez znajomości języka programowania). Będzie dostosowana pod urządzenia mobilne (RWD).

>> OFERUJĘ DODATKOWO: Stałą administrację i opiekę nad stroną (stała współpraca) Instrukcje oraz szkolenia z zakresu samodzielnej administracji własną stroną (zawarte w cenie usługi) Wszelkie doradztwo w zakresie promowania i reklamy Państwa wizytówki internetowej. >> OFERUJĘ WŁASNY HOSTING (MIEJSCE NA SERWERZE + DOMENA) W BARDZO ATRAKCYJNEJ CENIE. OPŁATA JEDNORAZOWA ZA USŁUGĘ LUB W FORMIE OPŁATY MIESIĘCZNEJ (wtedy w cenę miesięczną wliczone jest wszystko łącznie z administracją serwisu jak i pełnym hostingiem, nic Cię nie interesuje, reaguję w każdej sytuacji związanej z serwisem).

Zapraszam po bezpłatną wycenę Twojej już niebawem nowej strony :-) www.website4you.com.pl/wycena.html

Masz wątpliwości lub pytania zadzwoń >> +48 695 528 350

Specific details

Offer from osoby prywatnej
Choose the language of the ad polski

Location

Łódź, łódzkie, Polska
Krzemieniecka

Comments

Find ads

Advertisement

To order an advertisement on the portal, please contact us by e-mail: info@alli24.com

Find ads

The latest ads

Popular ads